01.03.2021
Propozycje antywirusów na rok 2020 z opcją cashback od BommerangCash.

Bezpieczeństwo urządzeń takich jak komputery, smartfony, tablety jest w dobie rozwoju Internetu bardzo ważne. Każdego dnia korzystamy z różnych serwisów, zaglądamy na różne strony i tak naprawdę nie wiemy, na jakie zagrożenia jesteśmy narażeni. Nawet będąc bardzo czujnym możemy „zainfekować” nasz system. Dlatego też, żeby uchronić swoje urządzenia przed wirusami, szkodliwymi, szpiegującymi oprogramowaniami warto zaopatrzyć się w dobrej jakości program antywirusowy. To, jaki antywirus wybierzemy dla siebie zależy od tego, co dokładnie na komputerze robimy, czy jest to związane z pracą, rozrywką, czy z nauką. Kupując program chroniący nasze urządzenia powinniśmy zwrócić uwagę na jego funkcję, dostępność, szybkość działania a także opinie innych użytkowników. Przy zakupie programu antywirusowego warto pamiętać o cashbacku, który pozwoli nam trochę zaoszczędzić. 

Co dokładnie zyskamy kupując program antywirusowy?

- bezpieczeństwo używanych urządzeń;

- ochrona przed niechcianymi, złośliwymi oprogramowaniami;

- rozwiązywanie problemów dotyczących szkodliwych programów i wirusów;

- czyszczenie urządzeń;

- optymalizacja urządzenia;

- poprawa połączenia internetowego;

- przyspieszenie danego urządzenia np. komputera;

- usprawnienie posiadanego systemu;

- blokowanie niechcianych treści np. reklam;

- ochrona haseł, ochrona tożsamości;

- kontrola rodzicielska.

Widać korzyści jest dużo. Trzeba pamiętać, że programów antywirusowych jest wiele, mają one różne dodatkowe funkcje i narzędzia, dlatego przed zakupem warto zapoznać się z nimi bliżej i wybrać ten, który nam najbardziej odpowiada.

Jakie zatem programy antywirusowe są godne uwagi?

AVAST Antivirus – to program antywirusowy stworzony przez czeską firmę AVAST Software. Na rynku działa od bardzo dawna i wciąż się rozwija. Są dostępne cztery wersje tego oprogramowania: Free Antivirus, Premium Security (dla jednego urządzenia), Premium Security (dla wielu urządzeń), Ultimate. Ochrona obejmuje przede wszystkim: blokowanie wirusów, złośliwych programów, wyszukiwania luk w zabezpieczeniach sieci Wi-Fi, ochrona prywatnych danych, zdjęć, blokada hakerów. Kupując Avast Antivirus z cashbackiem możecie zyskać nawet do 15.00% zwrotu.

AVG – to oprogramowanie, które jest skuteczne, szybkie i niezawodne. Dobre dla osób pracujących w domu, jaki i dla większych firm. AVG Internet Security zapewni swoim użytkownikom ochronę urządzeń, ochronę poczty, blokadę przed hakerami. Zadba o prywatność klientów, bezpieczeństwo wszystkich członków rodziny oraz pozwoli na bezpieczne płatności online. Zamawiając AVG z opcją cashback można zyskać nawet 7,50% zwrotu wydanych pieniędzy.

Norton – to znany od lat program antywirusowy, który dostosowuje się do zmian i wprowadza wiele innowacyjnych rozwiązań.  Ofercie ma parę wersji w tym: Norton360 (kompleksowa ochrona, zintegrowane rozwiązania dotyczące bezpieczeństwa), Norton360 Deluxe (różne poziomy ochrony, dla wielu urządzeń), Norton Secure VPN (bezpieczne szyfrowanie danych na poziomie banków), Norton360 Premium (wiele poziomów ochrony dla całej rodziny). Jak widać oferta jest szeroka i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Gwarantowany cashback wysokości 12,50%.

McAfee – z oprogramowania tej firmy korzysta ponad 500 milionów urządzeń na całym świecie. W ofercie są różne wersje antywirusa w tym takie, które chronią prywatność użytkowników, zapewniają bezpieczeństwo najmłodszym, blokują złośliwe programy i wirusy. Ciekawym programem jest tu McAfee Total Protection, który jest produktem premium. Dzięki jego funkcjom będziecie mogli spokojnie korzystać z Internetu oraz cieszyć się szybkim, zoptymalizowanym systemem w swoim komputerze. Stawka cashback przy zakupie McAfee to 18,64 zł.

 Kupując program antywirusowy należy się przede wszystkim kierować tym, co jest dla nas samych najlepsze. Bez wątpienia warto takie oprogramowanie mieć na wszystkich urządzenia, na których regularnie korzystamy z Internetu. Zamawiając antywirus z opcją cashback zyskamy dodatkowo spory zwrot pieniędzy. Poza tym skorzystamy z różnych promocji, kuponów rabatowych, co pozwoli na jeszcze większe oszczędności.