Pytania i odpowiedzi

1

Co to jest cashback i jak działa BoomerangCash?

Cashback - to jest zwrot części pieniędzy wydanych na zakupy. To naprawdę bardzo proste! Boomerang współpracuje ze sklepami i serwisami internetowymi pomagając Ci oszczędzać na zakupach online. Wszystko co musisz zrobić, to wejść na stronę sprzedawcy przez serwis lub wtyczkę BoomerangCash.

2

Mój zakup nie został zarejestrowany. Co robić w tym przypadku?

Potwierdzenie zakupu w niektórych sklepach może zająć do 36 godzin, dlatego prosimy o cierpliwość. Przed zakupami zapoznaj się również z regulaminem BoomerangCash. Jeśli spełniłeś/-aś wszystkie nasze rekomendacje, a mimo to zakup nie został zarejestrowany w ciągu 36 godzin, prosimy o kontakt z działem obsługi klienta! :)

3

Czy mogę liczyć na cashback jeśli skorzystam z kuponów lub kodów rabatowych?

Cashback będzie naliczony tylko jeśli korzystasz z kuponów i kodów pochodzących z serwisu BoomerangCash.pl. W innym przypadku nie zmożemy zarejestrować Twojego cashbacku.

4

Jak wyliczyć procent zwrotu z moich zakupów?

Dla każdego sklepu procent cashbacku jest inny. Jego wielkość zależy również od rodzaju wybranych przez Ciebie produktów. Na przykład na AliExpress, za niektóre towary cashback może dochodzić nawet do 12%, przy czym na elektronikę wynosi 2,3%. Informacje o wysokości cashbacków znajdziesz w naszym serwisie.

5

W jaki sposób mogę wypłacić swój cashback?

Zaraz po osiągnięciu kwoty 25 zł w portfelu, możesz wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe.

Informacje zwrotne
Temat
Email
Twoja wiadomość