25.06.2019
Tanie prezenty z cashback

pomysłów na tani prezent na Święt

Każdy uwielbia otrzymywać dary i wiele osób lubią ich dawać.  Ale co robić, gdy jesteś bardzo przyjazną osobą, ale nie masz dużego portfela pełnego pieniędzy, a wkrótce święta i musisz wszystkim coś dać?

W tym celu masz mnie, a teraz razem odbieramy idealne i tanie prezenty dla twoich przyjaciół!

1. Książka magdaleny witkiewicz

Magdalena Witkiewicz

Możesz to znałeszć na stronie internetowej home&you

Wpisałam taki prezent, ponieważ to jest bardzo romantycznie i miło, jako prezent dla dziewczyny. Jeśli klikniesz link, zobaczysz, jaka piękna jest jest ta książka.  Chcę tylko wyobrazić sobie dziewczynę siedzącą na łące z kwiatami, pod drzewem, czytającą interesującą książkę i pijącą aromatyczną herbatę.

Cena tego prezentu to tylko 39zł, a razem z BUMERANGCASH będzie mniej na 2,61%

2.  Drone Quadcopter Camera- Special Version With Goggles 

 Drone Camera - Special Version with Google

       Idealny prezent dla osób, które uwielbiają uchwycić jasne chwile swojego życia!  Wyobraź sobie: aparat, który może zdjąć kilka metrów i zrobić zdjęcie z lotu ptaka.  I za jedyne 265 złotych (w przybliżeniu), razem z nami  zaoszczędzisz 4,80%!

Zmożesz go kupićw sklepie banggood

3.    Kosz piknikowy Aimee dla 2 osób

 Kosz piknikowy Aimee dla 2 osób

       Prezent dla aktywnych osób, które uwielbiają spędzać czas poza domem i cieszyć się piękną pogodą na pikniku iw dobrym towarzystwie.  Nadaje się do pięknych zdjęć na Instagramie, wiem, że kochasz to i na wygodny piknik.

Nadal zachwycony roztropnymi Brytyjczykami, którzy wychodzą na lunch do parku, zabierając ze sobą wspaniałe kosze zdrowej żywności.  Możesz więc zamówić taki kosz na stronie internetowej sklepu 4home za 196,99 zł, a razem z BUMERANGCASH zapłacisz 189,8 zł!

4.    LEDs RGB Stage Par Light

RGB Stage  

    Prezent dla najbardziej doświadczonych imprezowiczów!  Wesoła muzyka, przyjazna firma, kilka fajnych koktajli i oczywiście RGB Stage Par Light!  Stworzy atmosferę amerykańskiej imprezy w Twoim domu!  I za jedyne 77,15 zł!

Możesz kupić w sklepie internetowym Tomtop, a z BUMERANGCASH zapłacisz 74,4 zł

5.    Q9 Wodoodporny sportowy zegarek Smart dla Androida / iOS

sportowy zegarek Smart

       Nie ma sensu wydawać pieniędzy na Apple Watch, jeśli istnieje świetna i tania wymiana!  Odpowiedni dla osób aktywnych, które mogą śledzić bicie serca, aktywność i tak dalej. I za jedyne 84,34 złotych, z nami zaoszczędzisz 0,8%. Czy to nie piękne?

6. Szklanka termiczna do cappuccino Hot&Cool 280 ml, 2 szt.

 szklanka termiczna do cappucino

      Jestem pewna, że wśród was są znawcy kawy.  Więc dla ciebie znalazłam dobre kubki pod cappuccino.  Wyglądają bardzo atrakcyjnie, a twój przyjaciel, któremu prezentujesz taki mały zestaw, z pewnością Cię zapamięta, pijąc dobrą kawę z takich potraw.  Są niedrogie, więc są idealne dla naszej listy.

Kostuje zestaw 40 zł ( 2 szt. Szklanek ), z BUMERANGVASH zapłacisz 38,5 zł.