Warunki Członkostwa – BoomerangCash

Rejestrując się na serwisie BoomerangCash i korzystając z naszych usług akceptujesz politykę prywatności i warunki członkowstwa, przede wszystkim zaś dotyczące polityki prywatności i przetwarzania danych osobowych, o których przeczytasz poniżej. Jednocześnie informujemy, że zapisy te mogą zostać zmodyfikowane. O wszelkich zmianach użytkownicy zostaną poinformowani. 

 

Dla kogo?

Serwis przeznaczony jest dla osób fizycznych, które posiadają rachunek rozliczeniowy w polskim banku oraz polskie zameldowanie. Warunkiem uczestnictwa w naszym programie jest posiadanie tylko jednego konta. Osoby, które zarejestrują kilka profili pod fałszywymi danymi, będą usuwane z serwisu, a wypłata środków uzyskanych w programie cashback zostanie wstrzymana. Program nie może być wykorzystywany do działalności gospodarczej. Użytkownik musi posiadać zdolność prawną. Osoby trzynastoletnie z ograniczoną zdolnością, mogą uczestniczyć w programie jedynie za zgodą rodziców.

 

Rejestracja

Serwis udostępnia dwie możliwości rejestracji: wypełnienie dokumentu zgłoszeniowego na stronie lub poprzez konto Facebook. Użytkownik zobowiązany jest do podania wymaganych danych osobowych, przeczytania treści regulaminu i zaakceptowania jego postanowień i ustalenia hasła do konta. Wszystkie podane informacje muszą być prawdziwe. Uczestnik programu ma obowiązek zaktualizowania wszelkich zmian dotyczących danych osobowych zgodnie ze stanem faktycznym. 

 

Zasady wynagrodzenia

BoomerangCash jest serwisem partnerskim, który prowadzi współpracę z wieloma sklepami internetowymi. Na naszej stronie znajdują się odnośniki do nich. Robiąc zakupy w sklepach naszych partnerów poprzez kliknięcie w link zawarty na naszej stronie, użytkownik otrzymuje środki finansowe w ramach tzw. zwrotu - cashback. Warunkiem jest dokonanie zakupów bezpośrednio po otwarciu linka z naszej witryny, bez odwiedzania innych stron w międzyczasie. Specjalny algorytm wychwyci przekierowanie z naszego serwisu i naliczy punkty zwrotu. Zebrane punkty w ramach programu partnerskiego można wypłacić. Wypłata wynagrodzenia możliwa jest tylko za zakupy dokonane za pośrednictwem BoomerangCash. Punkty zwrotu nie są naliczane za transakcje opłacane bonami prezentowymi lub punktami ze zwrotu. Wszystkie zakupy muszą być zarejestrowane i potwierdzone przez naszych partnerów. Zwrot punktów za zakup rezerwacji hotelowych czy wycieczek przyznajemy dopiero po skorzystaniu z usługi. Prowizja księgowana jest na koncie uczestnika w sposób automatyczny w czasie do dwóch dób od momentu dokonania płatności w sklepie partnera. Użytkownik ma prawo do uzyskania dodatkowych bonusów od partnera na zasadach opisanych w jego regulaminie. 

Zgodnie z Ustawą o podatku dochodowym od osób fizycznych art. 21 ust. 1 pkt 68 wolny od podatku dochodowego jest  zwrot piniędzy (cashback) wypłacany Użytkownikom będącym osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej, jeżeli jednorazowa wartość cashbacku otrzymanego przez Użytkownika serwisu BoomerangCash.pl nie przekracza kwoty 2000 zł. 

 

Bonusy i Promocje

W serwisie BoomerangCash istnieję program lojalnościowy, który zawiera w sobie status klienta. W ciągu korzystanie serwisem klient automatycznie uczestniczę w progmach lojalnościowych.

Istnieje cztery rodzaje statusu - Bronze - klient otrzymuje ten status, kiedy suma jego cashback'u na koncie przekracza 100zł, status podwyższa cashback klienta o 10% od stałego cashback’u na stronie, wylicza się za formulą(stały cashback sklepu * 1.1 = cashback sklepu ze statusem Bronze); Silver - klient otrzymuje ten status, kiedy suma jego cashback'u na koncie przekracza 500zł, status podwyższa cashback klienta o 15% od stałego cashback’u na stronie, wylicza się za formulą(stały cashback sklepu * 1.15 = cashback sklepu ze statusem Silver), Gold - 20% - klient otrzymuje ten status, kiedy suma jego cashback'u na koncie przekracza 1500zł, status podwyższa cashback klienta o 20% od stałego cashback’u na stronie, wylicza się za formulą(stały cashback sklepu * 1.2 = cashback sklepu ze statusem Gold), Vip - ten status klient może wykupić  za określąną sumę - status podwyższa cashback klienta o 20% od stałego cashback’u na stronie, wylicza się za formulą(stały cashback sklepu * 1.3 = cashback sklepu ze statusem Gold).

Dodatkowem bonusem będzie zainstalowanie naszej wtyczki dla przeglądarki, za które użytkownik serwisu BoomerangCash.pl otrzymuje wynagrodzenie.

 

Zwrot pieniędzy

Żeby móc dokonać wypłaty zgromadzonych środków w ramach programu zwrotu, użytkownik musi uzbierać kwotę minimalną, która wynosi 25zł. Wszystkie zgromadzone środki muszą zostać potwierdzone w sklepach partnerów, toteż wypłacie podlegają jedynie środki zgromadzone co najmniej dwa tygodnie po dokonanych zakupach. Stawki zwrotu zależne są od danego sklepu, w którym dokonywana jest transakcja. Wartość zwrotu zaokrąglana jest w dół i uwzględnia pomniejszenie o stawkę VAT oraz koszty przesyłu. W przypadku anulowania zakupów lub rezygnacji i odesłaniu towaru, zwrot nie będzie przysługiwał, a środki będą anulowane. Serwis zastrzega prawo do wycofania prowizji w przypadku odstąpienia od umowy (zwrotu towaru) użytkownika zawartej z partnerem. W przypadku podejrzeń nadużycia i fałszerstwa lub naliczenia prowizji za transakcje, które się nie odbyły, serwis zastrzega sobie prawo do wstrzymania wypłaty do czasu wyjaśnienia wątpliwości. Zwrot uzbieranych środków przysługuje tylko użytkownikowi na jego konto bankowe. Nie może on wskazać innej osoby uprawnionej do odbioru przelewu. 

Procedura obsługi reklamacji cashback.

Dążąc do automatyzacji procesu obsługi reklamacji, wprowadzamy procedurę eskalacyjną cashback.
   1. Wszystkie reklamacje wypełnione przez klienta będą przyjmowane i weryfikowane natychmiastowo.
   2. W przypadku gdy wysłane zgłoszenie reklamacyjne może być zweryfikowane zespołem BoomerangCash, takie transakcje pojawią się na koncie klienta maksymalnie do 48 godzin.
   3. Zgłoszenia reklamacyjne do sklepu zostaną wysyłane wyłącznie w przypadku gdy transakcje będą starsze niż 30 dni i młodsze niż 3 miesiące. W tym przypadku procedura weryfikacji reklamacji jest wydłużona minimum do 2 miesięcy.

 

Odpowiedzialność prawna

Wszelkie przypadki niezgodnego z prawem wykorzystania usług serwisu będą skutkowały zakończeniem współpracy bez ostrzeżenia oraz usunięciem konta użytkownika. Serwis informuje, że wszelkie nadużycia, fałszerstwa i próby wyłudzenia będą zgłaszane na policję, a wypłacone nienależycie środki wynagrodzenia będą podlegały zwrotowi. W związku z tym serwis zastrzega sobie prawo do przechowywania adresów IP swoich użytkowników oraz przekazania ich odpowiednim służbom w razie potrzeby. Jednocześnie, BoomerangCash informuje, że nie ponosi odpowiedzialności za wszelkie utrudnienia techniczne i awarie, które przełożą się na niezaksięgowanie zwrotu z transakcji, szczególnie zaś w przypadku kłopotów z rejestracją zakupu po stronie partnera. Serwis nie gwarantuje bezawaryjności programu. BoomerangCash  jedynie zamieszcza linki do sklepów partnerskich, nie jest autorem treści na nich zawartych, a tym samym nie ponosi odpowiedzialności za zawartość stron. BoomerangCash nie bierze także odpowiedzialności za sposób przeprowadzanych transakcji z naszym partnerem oraz jakość jego usług i obsługi.

 

Dane osobowe i prywatność 

BoomerangCash przetwarza dane osobowe podane przez użytkownika podczas rejestracji w celach technicznych i marketingowych. Każdy użytkownik wyraża zgodę na przetwarzanie danych oraz ich przekazywanie do partnerów w celu sfinalizowania usługi cashback. Użytkownik wyraża także zgodę na otrzymywanie materiałów reklamowych przez wszystkie podane w rejestracji drogi kontaktu (telefon, adres, adres e-mail). Dane osobowe podane przez użytkownika podlegają darmowej modyfikacji. Gromadzimy je do czasu, kiedy użytkownik nie wycofa zgody, która będzie równoznaczna z usunięciem konta. Dane osobowe podane przez użytkownika przetwarzane są przez ich administratora - usługodawcę, zgodnie z zapisami ustawy o ochronie danych osobowych. Serwis wykorzystuje także narzędzie ciasteczek, które zbierają informację o aktywności użytkownika i pomagają dostosować funkcjonowanie serwisu do jego potrzeb. 

 

Koniec współpracy

Użytkownicy mają prawo do wypowiedzenia udziału w programie w każdej chwili. W tym celu należy złożyć stosowne oświadczenie na adres kontaktowy serwisu. W przypadku zgromadzonych środków na koncie w momencie wypowiedzenia współpracy, użytkownik ma prawo do zlecenia wypłaty w terminie do sześćdziesięciu dni od momentu złożenia oświadczenia o rezygnacji. Usługodawca zastrzega sobie prawo do usunięcia konta bez uprzedniego powiadomienia w przypadku stwierdzenia nadużyć i prób fałszerstwa.