30.09.2020
Operatorzy komórkowi, a cashback – co warto wiedzieć?

Za wiele usług i produktów nie chcemy płacić więcej niż są one w rzeczywistości warte. Tak również jest z usługami telekomunikacyjnymi. Korzystamy z nich dla rozrywki, w celach zawodowych oraz towarzyskich. Dlatego też staramy się wybrać jak najlepszego operatora komórkowego, który oferuje dobry stosunek jakości do ceny sprzedawanych usług. Dodatkową zachętą może być w takim przypadku cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy. 

Jakie zatem firmy telekomunikacyjne pozwalają w taki sposób zaoszczędzić? Na liście znajdziecie: Orange, T-mobile, Virginemobile.pl, NJU mobile, Play. Żeby otrzymać zwrot części kosztów należy daną usługę zamówić przez Internet za pomocą naszego serwisu. Każdy operator ma inną wysokość cashbacku, dlatego zanim zdecydujecie się na konkretną firmę warto poznać dokładnie ich ofertę oraz to, jaki zwrot nam przysługuje. Poniżej przedstawiamy stawki cashback u wybranych operatorów.

Orange – tutaj stawki są zależne od tego czy jesteście już klientami, czy to Wasze pierwsze zakupy ich usług. Najwyższy dostępny cashback to 212,50 zł – oferta ta skierowana jest do nowych użytkowników, którzy zamówią Orange Światłowód. Jeśli zakupicie nową inną usługę Orange możecie liczyć na zwrot w wysokości 93,50 zł. Przy nowej umowie Neostrada otrzymacie kwotę 86,50 zł. Natomiast osoby, które są stałymi klientami i chcą przedłużyć już istniejące umowy cashback jest następujący: przedłużenie umowy Orange Światłowód – 43,86 zł, przedłużenie umowy Neostrada – 43,86 zł, przedłużenie innej umowy Orange – 26,08 zł. Stawki są tu naprawdę wysokie i pozwalają dużo zaoszczędzić.

T-mobile – wielkość cashbacku jest tu zależny od rodzaju umowy oraz od tego czy jesteśmy nowym czy powracającym klientem. Oto wysokość zwrotu za daną umowę:

- 60 zł – dla nowych klientów przy abonamencie na telefon;

- 45 zł – dla nowych klientów przy abonamencie na Internet;

- 22,50 zł – dla nowych klientów, abonament Karta SIM;

- 22,50 zł – dla klientów powracających, abonament na telefon;

- 16,50 zł – dla klientów powracających, abonament na Internet;

- 8,50 zł – dla klientów powracających, abonament Karta SIM.

 

Play – przy zakupie usługi u tego operatora komórkowego możemy liczyć na cashback w wysokości 75 zł. Stawka ta dotyczy zarówno nowej umowy jak i przedłużeniu już istniejącej umowy.

 

NJU mobile – zwrot u tego operatora otrzymamy przy każdej umowie abonamentowej, a jego wysokość wynosi 55,25 zł

 

Virginemobile.pl – tutaj obowiązuje jedna stawka zwrotu – 25 zł.

 

Jak widać u każdego operatora cashback jest inny. Warto przed ostateczną decyzją poważnie się zastanowić i porównać wysokość zwrotu za daną usługę. Pamiętajcie, że zamawiając wybrane produkty przez Internet otrzymacie część kosztów z powrotem na swoje konto. W stacjonarnych punktach sprzedaży jest to nie możliwe. Najlepiej wybierzcie to, co najbardziej odpowiada Waszym potrzebom i dodatkowo zgarnijcie cashback do kieszeni – przyda się na kolejne ciekawe zakupy.