24.09.2020
Jakiego operatora wybrać? ꟾ Ranking od BoomerangCash.

      Wybór operatora usług telekomunikacyjnych jest obecnie dość istotną sprawą dla licznej grupy konsumentów. Z Internetu, smartfona, połączeń, smsów korzystamy niemal codziennie i to z różnych miejsc. Robimy to ze względów prywatnych, jak i zawodowych. Dlatego też chcemy, aby dane usługi były wysokiej jakości, zasięg sięgał daleko, a transfer przebiegał bezproblemowo. Na polskim rynku jest wiele firm oferujących produkty telekomunikacyjne, my przedstawiamy te najlepsze, a należą do nich tacy operatorzy komórkowi jak: Orange, Play, T-mobile, Virgin.pl, NJU mobile. Dzięki ich usługom zyskacie świetne produkty, zaoszczędzicie czas i pieniądze oraz otrzymacie cashback, wystarczy, że zamówicie daną usługę przez Internet za pomocą naszej platformy. 

 

Najciekawsze oferty operatorów:

 

Orange – znajdziecie tu zarówno usługi mobilne jak i usługi domowe. Bardzo szybki Internetświatłowodowy nawet do 1Gb/s, smart Wi-Fi z modemem FunBox 3.0, różnorodne plany abonamentowe, mobilne. Świetne, nowoczesne urządzenia w atrakcyjnych cenach, dostępne do kupienia na raty. Umowy na czas określony (24 miesiące) jak i bezterminowe.  Możliwość otrzymania wysokiego zwrotu w postaci cashbacku.

 

Play – ich ofertę Internetu na abonament wyróżnia przede wszystkim duży pakiet danych, są tu dostępne następujące pakiety: 70 GB, 100 GB, 200 GB, 500 GB oraz możliwość korzystania z technologii 5G. Do wyboru jest również Internet z laptopem/tabletem lub Internet bez urządzenia.  Poza tym znajdziecie tu usługi związane z telefonią komórkową, aplikację Play NEXT oraz telewizję. 

 

T – mobile – operator ten oferuje Internet światłowodowy w trzech prędkościach przesyłu danych 300 Mb/s, 600 Mb/s oraz 900 Mb/s. Dostępne pakiety danych w tym przypadku to 100 GB, 200 GB i 300 GB, przy umowie na 24 miesiące. Firma ta ma dostępne również usługi telefoniczne, Internet mobilny, nowoczesne urządzenia w atrakcyjnej cenie. Możliwość zakupu sprzętu z abonamentem. Przy wyborze danej usługi online zwrot części kosztów.

 

Virginmobile.pl – tutaj otrzymacie najtańszy Internet mobilny LTE, już za 35 zł dostępny jest pakiet danych w wielkości 60 GB na miesiąc. Jeśli uważacie, że to mało to znajdziecie tu również ofertę 120 GB za 50 zł. Dodatkowym plusem jest fakt, że umowa jest bezterminowa. Zamawiając wybraną usługę przez Internet możecie liczyć na cashback.

 

NJU mobile – operator ten oferuje Internet mobilny już za 29 zł, pakiet danych w tym przypadku to 40 GB na start, później wielkość pakietu rośnie. Po pół roku można otrzymać 80 GB, po roku 100 GB,  a po 2 latach 120 GB. Jest to ciekawa propozycja dla tych, którzy są cierpliwi i dzięki swej lojalności zyskują więcej transferu danych. Umowa jest bezterminowa, dlatego to klient decyduje o zakończeniu zobowiązań.

 

Każdy z wyżej wymienionych operatorów oferuje usługi związane z Internetem, telefonią komórkową, telewizją. Jednak między ofertami widać spore różnice. Ważne, aby przy wyborze kierować się tym, jaka jest cena, jakość, zasięg, prędkość danej usługi oraz jaka technologia została wykorzystana. Warto również pomyśleć o tym, która z firm pozwala więcej zaoszczędzić i czy możliwy jest u niej cashback, czyli zwrot części pieniędzy. To, jaką podejmiemy w tym zakresie decyzje zależy także od naszych indywidualnych preferencji.