20.11.2019
Jak spędzić wakacje Zimą 2020? Lepsze narty czy wyjazd egzotyczny?

Za oknami coraz chłodniej, już za kilka tygodni do naszych drzwi „zapuka” Zima, a wraz z nią dylematy związane z wakacjami Zimą 2020. Śmiało można powiedzieć, że wyjazdy w tę porę roku robią się bardzo popularne. Biura podróży, strony związane z turystyką prześcigają się w prezentowaniu różnych ofert.

Na wakacje 2020 każdy znajdzie coś dla siebie. Ci, którzy uwielbiają narty, śnieg i górskie stoki znajdą tysiące ofert biur podróży: tych krajowych i tych zagranicznych. Ci, którym na samą myśl o chłodzie i śniegu robi się gęsia skórka, będą mogli przebierać w ofertach wyjazdów do ciepłych regionów świata. Wakacje Zimą to już pewnego rodzaju standard, a to czy wybierzemy narty czy egzotyczny wyjazd zależy głównie od naszych upodobań i naszego budżetu.

Oczywiście, żeby znaleźć naprawdę ciekawe oferty biur podróży warto zajrzeć na różne strony, szczególnie te, które cieszą się zaufaniem, doświadczeniem oraz konkurencyjnymi cenami. Bo któż nie chce cieszyć się wspaniałymi i zarazem tanimi wakacjami.

Gdzie, zatem szukać idealnych propozycji na wakacje 2020?

TUI to biuro podróży z wieloletnim doświadczeniem, które cieszy się nieustannie zaufaniem klientów, których z roku na rok przybywa oraz posiada bardzo dużo ofert w atrakcyjnych cenach. Dodatkowym atutem TUI jest łatwy kontakt dzięki przejrzystej stronie, licznym stacjonarnym biurom oraz infolinii telefonicznej. Wysoki poziom obsługi zapewni wszystkim klientom komfortowe i bezproblemowe podróżowanie.

TUI oferty obejmują wyjazdy Latem oraz Zimą. Znajdziesz tu liczne propozycje wyjazdów do ciepłych zakątków świata i takie, które oczarują Cię wspaniałymi górskimi widokami pokrytymi grubą warstwą śniegu – coś idealnego dla każdego. Znajdziesz tu mnóstwo ofert Last Minute, All Inclusive, Lato 2020, Zima 2019/20, Bilety czarterowe i wiele innych.

Oferty wakacji Zima 2019/20.

Dla tych, którzy kochają śnieg, narty i snowboard:

- stoki w Austrii, Czechach, Szwajcarii, Polsce, Słowacji oraz we Włoszech – wyjazdy 3, 7 i 14 dniowe;

- oferty hoteli znajdujących się blisko stoków, co jest praktycznym i wygodnym rozwiązaniem;

- „Nowość Narty samolotem” – podróż samolotem do pięknej, słonecznej miejscowości Val di Sole;

 

Dla osób, które lubią ciepły klimat i marzą o plaży Zimą:

- wyspa Zanzibar – miejsce, w którym można poczuć się jak w niebie i uciec od codziennych trosk, przelot na miejsce Dreamlinerem;

- Madera – wyspa wiecznie zielona, dla lubiących wiosenne temperatury;

- Wyspy Kanaryjskie – zobacz wszystkie i ciesz się gorącymi plażami w środku Zimy.

Jeśli interesuje Was więcej TUI ofert i szczegółów z nimi związanych koniecznie wejdźcie na ich stronę.

 

A co zrobić, żeby zorganizować sobie tanie wakacje?

Wiele osób lubi podróżowanie, poznawanie nowych miejsc, rozwijanie swoich pasji. Jak wiadomo to wszystko kosztuje, jednak, jeśli będziemy dokonywać trafnych wyborów i dokładnie zapoznamy się różnymi ofertami wycieczek, zaoszczędzimy sporo pieniędzy, a nasze wakacje będą jeszcze bardziej udane.

W takiej sytuacji warto:

- poznać TUI promocje np. 10% rabat na wyjazdy fakultatywne, oferty First Minute Lato 2020  lub Madera na Zimę;

- sprawdzić bilety czarterowe, które są w niskich cenach, koszt biletu wraz z bagażem podręcznym, odloty z Warszawy, Katowic, Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Bydgoszczy itd., dzięki wcześniejszej rezerwacji miejsc zyskujesz komfort lotu z bliskimi Ci osobami;

- wykorzystać możliwość kupienia wycieczki poprzez stronę typu cashback i cieszyć się zwrotem części pieniędzy, coraz więcej ofert biur podróży jest dostępnych na stronie Bumerangcash.pl;

- zapoznać się z kalendarzem niskich cen, który ułatwi wybór miejsca i czas wyjazdu najbardziej optymalny dla Twoich potrzeb.

Wakacje 2020 warto zaplanować już teraz, bez względu na to, jaki kierunek wybierzesz i co lubisz. Jeśli zrobisz to w sposób przemyślany zyskasz wymarzony urlop za przystępną cenę. A przecież każdy z nas chce odpocząć i nie martwić się o fundusze. Bo w czasie wakacji odpoczywa ciało i umysł.