23.05.2020
Jak produktywnie spędzić czas w domu?

Już prawie wszystko w domu zrobione, posprzątane, czytelnicze zaległości nadrobione, trening wykonany, a w głowie znów pytanie: co dalej? Mówi się, że człowiek uczy się przez całe życie. Oczywiście można traktować to, jako przenośnie lub dosłownie. Prawdą jest, że rozpocząć dany kurs da się zawsze. Tym bardziej, że są one dostępne online. To, jaką wiedzę i umiejętności zdobędziemy dzięki nim zależy głównie od naszego zaangażowania i chęci. 

Taka dodatkowa nauka przyda się w pracy, szkole a nawet w życiu codziennym. Dzięki kursom takim jak Udeme czy Coders Lab zyskamy nowe doświadczenie, a czas spędzony przed monitorem komputera będzie produktywnie spędzony. Jeśli wcześniej nie mieliście wolnej chwili na różnego rodzaju szkolenia, to teraz macie go nadmiar i warto go spożytkować jak najlepiej.

Co dokładnie zyskacie biorąc udział w kursach online?

nową wiedzę, umiejętności, doświadczenie,

oszczędzicie czas i pieniądze – do kursu możecie przystąpić wtedy, kiedy macie czas i kiedy Wam pasuje,

- nauka w odpowiednim tempie, dostosowanym do Waszych możliwości,

- możliwość wyboru tego, co naprawdę Was interesuje i co jest naprawdę Wam potrzebne,

- dostęp do najlepszych ekspertów i instruktorów z całego świata,

- odpowiednie dla uczestników formy kursów,

nauka w bezpieczny sposób – bez wychodzenia z domu.

Do jednych z najpopularniejszych szkoleń proponowanych w sieci jest platforma Udeme. Dlaczego warto ją wybrać?

Udeme w swej ofercie ma ponad 100 000 kursów internetowych. Co miesiąc są publikowane nowe propozycje. Przykładowe i najczęściej wybierane tematy szkoleń to: biznes, projektowanie, fotografia, muzyka, rozwój osobisty, marketing, programowanie, IT i oprogramowanie. Jeśli skorzystacie z oferty ich kursów macie 30-dniową gwarancję na zwrot pieniędzy. Z Udeme korzystają osoby, które uczą się od podstaw oraz użytkownicy posiadający już pewne umiejętności z danej kategorii. Dzięki różnym poziomom nauczania każdy znajdzie szkolenia dla siebie i dowie się czegoś nowego w wybranej tematyce. Kursy można realizować za pomocą komputera oraz urządzeń mobilnych takich jak smartfon i dostosowanej do tego aplikacji. Taka nauka jest wygodna i bezproblemowa.

Jeśli jednak jesteście ukierunkowani na szkolenia w kategorii IT to warto rozważyć Coders Lab. Właśnie ruszają z kolejnymi kursami online #kodujezdomu. Jest to 3-tygodniowa nauka bez wychodzenia z domu z zajęciami na żywo w ramach wirtualnej klasy. Dzięki nim poznasz podstawy programowania krok po kroku. Wielu uczestników kursów organizowanych przez Coders Lab znalazło pracę w IT. Ponad 5000 osób z sukcesem ukończyło ich szkolenia. Coders Lab pomaga wybrać odpowiednie zajęcia dla każdego kursanta, na poziomie dostosowanym do umiejętności. Zapewnia efektywną naukę z profesjonalnymi wykładowcami oraz z aktualnymi materiałami. Ułatwia znaleźć przyszłe zatrudnienie i współpracuje ze znanym portalem Pracuj.pl.

Czas, jaki spędzacie przed komputerem, nie musi być czasem straconym. Przystępując do różnych kursów, możecie zdobyć wiedzę i doświadczenie, które w przyszłości zaowocuje awansem, lepszą pracą lub łatwiejszym życiem. Wystarczy trochę chęci i motywacji, aby zacząć się uczyć czegoś nowego lub pogłębiać już zdobyte umiejętności. Wykupując dane szkolenie za pośrednictwem BoomerangCash zyskacie cashback, tym samym zmniejszycie koszty swojej nauki. Kursy online to bezpieczny i produktywny sposób na spędzanie czasu w domu. Zawsze warto się uczyć.