05.04.2020
DHL – sprawdzona firma kurierska.

Z firm kurierskich na całym świecie korzysta mnóstwo osób i przedsiębiorstw. W chwili obecnej jest to jedna z najbezpieczniejszych form wysyłania i odbierania towarów, produktów różnego typu, w tym leków, artykułów spożywczych, higienicznych, urządzeń RTV/AGD itd. Jedną z wiodących firm kurierskich jest niewątpliwie DHL.

DHL – cieszy się dużym zaufaniem swoich klientów. Jest firmą międzynarodową działającą od wielu lat. Przesyłki nadawane w ich punktach oraz u ich kurierów zawsze trafiają do odbiorców. Furgonetki DHL są w stanie dojechać wszędzie tam gdzie jest to możliwe. Satysfakcja klientów jest dla nich bardzo ważna, dlatego dokładają wszelkich starań, aby każda paczka została dostarczona na czas i była w idealnym stanie. 

Oferta kurierska DHL jest skierowana do klientów indywidualnych oraz dużych i małych firm, wysyłających różnego typu przesyłki od listów po produkty o sporych gabarytach. 

DHL stawia na wygodę i bezpieczeństwo. Myśli również o klientach indywidualnych. Dlatego też wypełnienie danych o przesyłce wykonujemy przez Internet i trwa to zaledwie 3 minuty, a nadajemy paczkę u kuriera lub w punkcie DHL. Taką czynność możemy wykonać z wielu różnych urządzeń, nawet z telefonu. Przesyłki są ubezpieczone do 6,500 zł.(krajowe) oraz do 500 (międzynarodowe) w cenie. Status paczki i termin odbioru łatwo obserwować online, czyli wszystko masz pod kontrolą i na wyciągnięcie ręki. Nadając przesyłkę, nie trzeba zawierać żadnej umowy. Do dyspozycji klientów jest aż 7000 punktów DHL. Jeśli zdecydujesz się na nadanie paczki przez Internet, będziesz mógł przekierować ją za darmo gdzie chcesz i kiedy chcesz.

Usługi dodatkowe wliczone w cenę przesyłki to:

- powiadomienia e-mail oraz sms (bezpłatna informacja o przesyłce),

- przekierowanie paczki,

- odbiór w punkcie DHL Parcel (przesyłka w punkcie oczekuje na odbiór 7 dni kalendarzowych),

- doręczenie do sąsiada, (gdy nie ma odbiorcy, kurier DHL Parcel doręczy przesyłkę pod wskazany adres alternatywny),

- potwierdzenie doręczenia w formie elektronicznej (ePOD) – skan dokumentu z podpisem odbiorcy. Dla przesyłek nadanych w aplikacji DHL24.

Teraz koszt nadania paczki może być jeszcze mniejszy, dzięki BoomerangCash. Za każdą nadaną przesyłkę za pośrednictwem naszej strony otrzymacie 1,50 zł. zwrotu.

Dodatkowo do wykorzystania są 3 kody zniżkowe. Wszystkie ważne do 1 lipca (1.07.2020r.).

- 10% na przesyłki międzynarodowe nadane w punkcie. Płatność za pomocą epay.

- 10% na przesyłki krajowe nadane u kuriera. Płatność za pomocą epay. 

- 5% na przesyłki krajowe nadane w punkcie. Płatność za pomocą epay.

Taka okazja nie zdarza się często. Warto skorzystać z oferty, cieszyć się jednocześnie cashbackiem i zniżkami. Poza tym wybierając DHL stawiacie na szybkość, wygodę, skuteczność i bezpieczeństwo. Takim sposobem możecie wysyłać ważną korespondencje, przesyłać to, co chcecie swojej rodzinie i znajomym oraz nadawać paczki z używanymi rzeczami, które sprzedajecie lub chcecie komuś oddać. Bądź spokojny o swoją paczkę i wysyłają ją z DHL.