27.03.2020
Co ze starym AGD? Wyrzucić, naprawić a może kupić nowy?

Urządzenia AGD sprawiają, że nasze codzienne życie jest naprawdę bardzo wygodne. Wystarczy nacisnąć kilka przycisków albo zaprogramować dany sprzęt za pomocą aplikacji i gotowe, wszystko działa tak jak sobie tego życzymy. Co jednak, kiedy pralka przestaje się włączać? Lodówka przestaje chłodzić? A na wyświetlaczu kuchenki „wyskakuje” błąd?

Cóż pierwsze, co przychodzi nam na myśl, to szykują się duże wydatki, trzeba kupić nowy sprzęt AGD. Ale czy na pewno? Otóż niewiele osób wie, że to stare urządzenie może dalej działać. Potrzeba tylko odpowiednich części, trochę umiejętności, cennych wskazówek fachowcy i nasza zepsuta pralka, niedziałająca lodówka czy kuchenka z błędem znowu będą ułatwiać nam codzienne domowe obowiązki. 

Dodatkowym atutem takiej naprawy i danie drugiego „życia” starym urządzeniom AGD jest dbałość o środowisko naturalne. Pamiętać należy, że ciągła produkcja i konsumpcjonizm bardzo negatywnie wpływa na naszą planetę, tym samym na nas. 

Gdzie, zatem znajdziemy potrzebne części do naprawy?

W sklepie internetowym North.pl działającym na rynku już od 2006 roku. Tutaj znajdziecie części do wielu urządzeń AGD, różnych marek. Są dostępne części oryginalne lub zamienniki. Oprócz tego sklep ułatwia naprawę domowego sprzętu dzięki publikowaniu wskazówek jak samemu daną rzecz wymienić. Wszystko po to, aby zaoszczędzić pieniądze, czas i nerwy. Wszelkie usterki usuniesz w domowym zaciszu, bez wychodzenia z domu

Naprawiając samodzielnie uszkodzone urządzenie przyczynisz się również do ochrony środowiska naturalnego. Dbanie o Ziemię jest naprawdę ważne dla nas i przyszłych pokoleń. Wymieniając zużyte części sprawiasz, że jest mniej zanieczyszczeń powietrza, bo mniej jest produkowanych nowych sprzętów AGD. Tym samym emisja szkodliwych gazów jest znacznie mniejsza.

Atutem sklepu jest bardzo duża ilość różnych części – aż 12 milionów. Wiele kategorii takich jak: części do lodówki, pralki, kuchenki, zmywarki, odkurzacza, ekspresu.  Łatwy sposób wyszukiwania dzięki intuicyjnej wyszukiwarce. Poza tym, jeśli nigdy wcześniej nie dokonywaliście samodzielnie napraw urządzeń AGD to na North.pl znajdziecie „Bazę porad”, która rozwieje wszelkie wątpliwości jak to zrobić. 

Kupując w North.pl oszczędzasz, bo nie wydajesz na nowe, drogie urządzenie. Nagrodą jest dla Ciebie satysfakcja, że udało Ci się zrobić coś samodzielnie i to działa. Dbasz o naszą planetę. Dlatego też, nie wyrzucaj urządzenia, które właśnie się zepsuło, tylko wejdź do sklepu internetowego North.pl, znajdź odpowiednią część doTwojego modelu urządzenia i złóż zamówienie. Po otrzymaniu przesyłki, zgodnie z poradami specjalistów napraw sprzęt AGD i ciesz się jego działaniem jeszcze przez długi czas. Dodatkowo zakup wykonaj przez stronę Boomerangcash.pl i otrzymaj cashback. Dzięki temu zyskasz zwrot części wydanych pieniędzy. Natomiast Twoje zachowanie będzie proekologiczne, na czym zyska środowisko naturalne. To takie proste.