Banggood.com logo

Promocje, kupony i kody rabatowe w Banggood.com z Cashback

do 7.00 %
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚ Średni czas akceptacji zakupu wynosi 39 dni

 

Stawki Banggood cashback

Przy pierwszym zamówieniu:

7.0% - torby, odzież i obuwie.

3.5% - pozostałe kategorie.

 

Przy kolejnym zamówieniu:

6.0% - torby, odzież i obuwie.

3.0% - pozostałe kategorie.

Uwaga!

Cashback nie jest naliczany:

📌 za zrobione zakupy przez aplikację mobilną Banggood.

📌 jeśli zamówienie zostanie opłacone bonem upominkowym.

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o Banggood.com

Jacek
Jacek
Ocena
07.04.2021
jak narazie testuje:) stronke
Ewelina
Ewelina
Ocena
16.06.2020
Super strona polecam

Banggood Cashback

   Cashback Banggood to znana marka, która oferuje swoim klientom nowoczesne, oryginalne towary w bardzo konkurencyjnych, atrakcyjnych cenach. Firma posiada już setki zadowolonych klientów zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Codziennie w internecie zakupów dokonuje tysiące klientów. Wiele z nich naprawdę musi się nieźle natrudzić, by znaleźć świetnej jakości asortyment i to w dobrej cenie. Dlatego też, wychodząc takim osobom naprzeciw - stworzona została strona Cashback Banggood, dzięki której można kupić dobre rzeczy i jeszcze na tym oszczędzić.

   Załóż swoje konto na na naszej stronie BoomerangCash i kupuj przedmioty, które wpadły Ci w oko po promocyjnych cenach. Zakupy są tutaj bardzo proste i intuicyjne. Dokonujesz ich za pomocą przycisków "kupuj", "idź na zakupy", "kontynuuj zakupu". Następnie należy kliknąć "otrzymaj cashback", by już po chwili pieniądze zostały przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłaty prosto na swoje konto, jak tylko uzbierasz 25 zł cashbacku. 

Tylko u nas znajdziesz bardzo korzystne promocje oraz świetne kody rabatowe, które pozwolą zrobić Ci zakupy za naprawdę atrakcyjne ceny. Kody rabatowe Banggood oraz kupony Banggood u nas dostępne są na taki asortyment jak np.: torby, odzież, obuwie oraz dodatki czy sprzęty to domu. Dzięki zakładce "gorące oferty" masz dostęp do szybkich i naprawdę atrakcyjnych rabatów, z których warto korzystać. Ciesz się zakupami i kupuj modne, nowoczesne i świetnej jakości rzeczy za niewielkie pieniądze w prosty i szybki sposób. Zapraszamy do założenia konta. Gwarantujemy udane zakupy oraz zadowolenie nawet najbardziej wymagających klientów. Korzystaj z promocji, które pozwolą Ci kupić jeszcze więcej. Sprawdź sam jakie to łatwe!