Smyk logo

Promocje, kody rabatowe i kupony w Smyk z Cashback

1.50 %
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o Smyk

Ewa
Ewa
Ocena
28.06.2020
Towary dobrej jakości, fajne promocje
Stanisław
Stanisław
Ocena
25.04.2020
Produkt zgodny z opisem. Cashback 7zł już na moim koncie. Polecam! 👍
Dominika
Dominika
Ocena
01.12.2019

Smyk cashback

Smyk to renomowana marka produktów dla dzieci. Teraz, dzięki usłudze cashback Smyk, część pieniędzy za zakupione produkty tej firmy wróci szybko do Ciebie. Ale to nie jedyna korzyść. Kupowanie przez naszą stronę zapewnia również kody rabatowe Smyk

 

Wielu już dziś uważa firmę Smyk za kultową markę. I jest w tym sporo racji, skoro z badania TNS przeprowadzonego w grudniu 2019 roku wynika, że 93 procent pytanych słyszało tej firmie i jej produktach. Trudno o nich nie wiedzieć, ponieważ Smyk od wielu lat oferuje bardzo szeroki wybór odzieży, obuwia, zabawek, akcesoriów niemowlęcych i innych produktów dla dzieci w wieku od 0 do 14.

 

Wszystkie produkty są najwyższej jakości. Gwarantuje to między innymi fakt, że Grupa Smyk sprzedaje towary zaprojektowane przez własny zespół doświadczonych specjalistów i tylko dla niej wyprodukowanych. Chodzi przede wszystkim o dwie marki z Grupy Smyk oznaczone nazwami „COOL CLUB” i „SMIKI”.

 

Produkty z logo „COOL CLUB” to przede wszystkim unikalnodzież, obuwie i akcesoria dla dzieci. Natomiast pod własną marką „SMIKI” kryją się zabawki i akcesoria niemowlęce. Oprócz tego w sklepach Smyka można znaleźć takze wyłącznie wyroby docenianych na całym świecie producentów zabawek oraz akcesoriów dla dzieci. Między innymi: Lego, Mattel, Hasbro i innych.

 

Wszystko, co oferuje Smyk ma atrakcyjne i konkurencyjne ceny. A dzięki współpracy z naszą stroną zakupy mogą być jeszcze tańsze.