Play logo

Promocje, kupony i kody rabatowe w Play z Cashback

do 37.50 zł
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Stawki cashback w  PLAY 

37.5 zł - Play Abonament.

37.5 zł - Play Internet.

22.50 zł - Play Mix.

 

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o Play

dariuszkudyk86
dariuszkudyk86
Ocena
15.11.2021
Ok

Play – operator z najlepszą ofertą usług telekomunikacyjnych.

Żyjemy w dobie, gdzie bez dobrych usług telekomunikacyjnych wiele rzeczy wydaje się być trudnych do zrealizowania. Większość osób do kontaktów z rodziną, ze znajomymi, a także kontaktów zawodowych lub biznesowych potrzebuje telefonu i Internetu. Nie da się ukryć, że są to podstawowe usługi, dzięki którym funkcjonuje nam się łatwiej, szybciej i sprawniej. Szczególnie teraz, kiedy cały świat boryka się z pandemią. To możliwość komunikowania się z innymi bez wychodzenia z domu pozwoliła nam przetrwać ten trudny czas oraz docenić wszystkie usługi operatorów telekomunikacyjnych. Jedną z wiodących marek w tym sektorze jest firma Play. Warto zapoznać się z ofertą tego operatora, gdyż ma on atrakcyjne ceny różnych pakietów, profesjonalną obsługę i wysokiej jakości urządzenia takie jak: smartfony, routery, smartwatche. Poza tym podpisując umowę na abonament w Play, możecie cieszyć się cashbackiem i dodatkowo zaoszczędzić. Pamiętajcie, że oprócz podstawowych produktów u tego operatora znajdziecie również świetną rozrywkę w postaci telewizji, muzyki, a nawet loterii.

Play – czym się wyróżnia?

Operator ten jest na polskim rynku już od dawna, bo od 2007 roku. Od tego momentu Play cały czas rozwija swoje usługi i dzięki temu w ciągu kilku lat zbudował dużą bazę konsumentów, która wynosi około 15% całego rynku świadczeń telekomunikacyjnych. Firma ta wprowadziła, jako pierwsza w Polsce możliwość abonamentów z nielimitowanymi połączeniami oraz pakiety rodzinne w niskich cenach. W 2017 roku Play stał się liderem wśród operatorów telefonii komórkowej. W tym momencie Play wciąż idzie śmiało do przodu i wychodzi naprzeciw potrzebom swoich nowych, jak i stałych klientów. Daje konsumentom możliwość zakupów swoich usług z opcją cashback, co pozwala na większe oszczędności. Cały czas umacnia swą pozycję na rynku usług telekomunikacyjnych, dzięki czemu jest firmą godną zaufania.

Usługi dostępne w Play.

Tym, czym przede wszystkim zajmuje się Play to telefonia komórkowa oraz Internet. Dodatkowo znajdziecie tu różne typy rozrywki, jak telewizja, Netflix, HBO Go, Canal+ czy też Tidal.

Oferta sieci Play obejmuje:

- Rozmowy – tutaj można wybrać umowę z abonamentem, usługę na kartę, Mix, Junior Box, formułę stacjonarną czy też Play Next. To, co wybierzemy w dużej mierze zależy od tego ile chcemy zapłacić i na co szczególnie zwracamy uwagę przy tego typu pakietach.

- Internet – oferta dotyczy Internetu z telewizją, Internetu bezprzewodowego, Internetu stacjonarnego, elastycznego (płacisz wtedy, gdy używasz, każdy rozpoczęty pakiet 10 GB to opłata 10 zł), na kartę, NET BOX. Możecie tu również znaleźć takie urządzenia jak laptopy, tablety z umową albo bez umowy.

- Telewizja – dostępne tu usługi to telewizja z Internetem, Play Now, Play Now TV z TV BOX, Netflix, HBO GO, CHILI, Amazon Prime Video. Z takim różnorodnym pakietem rozrywki nikt nie będzie się nudził.

Play oferuje również takie dodatkowe produkty jak ochrona telefonu Play360, TIDAL, ochrona Internetu, bezpieczna rodzina, ubezpieczenia i zakupy mobilne. Oczywiście w Play możecie zakupić najnowsze modele smartfonów w atrakcyjnej cenie, z abonamentem lub bez. Oprócz tego znajdziecie tu świetne urządzenia typu smartwatch oraz routery. Ważne jest to, że Play ma dostęp do sieci 5G, dzięki czemu ich łącze internetowe jest stabilne, a przesył danych znacznie szybszy.

Usługi oferowane przez Play są innowacyjne, w przystępnej cenie i na wysokim poziomie. Operator ten współpracuje z BoomerangCash, dzięki czemu jego produkty są jeszcze bardziej atrakcyjne. Współpraca ta daje korzyści klientom, gdyż mogą oni otrzymać przy zakupie danych usług cashback, czyli zwrot części wydanych pieniędzy. Wysokość cashbacku w przypadku tego operatora jest następująca: Play abonament – do 37,50 zł, Play Internet – do 37,50 zł, Play Mix – do 22,50 zł. Widać można sporo zyskać przy zawieraniu umów z firmą Play, oprócz naprawdę wysokiej jakości usług, również zwrot pewnej sumy pieniędzy. Wybór odpowiedniego operatora usług telekomunikacyjnych jest bardzo ważny, dlatego poważnie weźcie pod uwagę markę Play.