UPC logo

Zniżki, promocje i rabaty w UPC z Cashback

do 95 zł
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Stawki cashback w UPC

96 zł - za podpisanie umowy abonamentowej jako nowy użytkownik.

58 zł - Oferta "STUDENT"

 

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o UPC

Maksymilian
Maksymilian
Ocena
19.05.2020
W upc dostaniecie dobry internet z modemem w prezencie. Godny polecenia internet, mam o tej firmie dobrą opinię.
Leszek
Leszek
Ocena
14.05.2020
Polecam !!!
Aleks
Aleks
Ocena
09.05.2020
Otrzymałem 95 zł za podpisanie umowy abonamentowej, fajno!
Joachim
Joachim
Ocena
07.05.2020
Serdecznie polecam firmę UPC, bardzo dobry kontakt, wszystko wyjaśniają, nie ma problemu z umówieniem na podłączenie, a internet działa bez zarzutu.
Ada
Ada
02.05.2020
Wybrałam internet z UPC “2×1”, ponieważ ta opcja dla mnie jest najbardziej opłacalna. W ofercie można wziąć od razu internet ta tv. Co do samego internetu, to jestem zadowolona i nie mam zastrzeżeń

 

UPC – Internet, telefon i telewizja w zasięgu ręki.

W dobie rozwoju technologii cyfrowej nie dziwi fakt, że dostępne są coraz ciekawsze usługi związane z telewizją, Internetem, telefonem. Każdy poszukuje dla siebie oferty, która spełni jego oczekiwania. Będzie wysokiej jakości i w atrakcyjnej cenie. Świetną propozycje powyższych usług znajdziecie w UPC.

 

W ostatnich miesiącach, każdy z nas odczuł na własnej skórze, czym jest pandemia, kwarantanna oraz izolacja od innych osób. Ten trudny czas spędzaliśmy zamknięci w czterech ścianach własnych domów lub mieszkań. Jedyną rozrywką, na jaką mogliśmy sobie pozwolić był telewizor, komputer, telefon. Większość ludzi doceniła rozwój technologii cyfrowej, bo dzięki niej nie stracili kontaktu z innymi ludźmi. 

 

W Internecie śledziliśmy najważniejsze informacje z kraju i świata, oglądaliśmy koncerty muzyków online, wspieraliśmy się w ważnych chwilach, tych smutnych i radosnych. Wszystko dzięki temu, że mogliśmy korzystać z różnych udogodnień związanych z telekomunikacją oraz rozrywką, również tych oferowanych przez UPC. Firma ta jest znanym i zaufanym dostawcą takich usług jak Internet, telewizja, telefonia komórkowa. Świadczą o tym nagrody jakie otrzymała w ostatnim czasie, a są nimi: Gwiazda Jakości „Jakość obsługi 2020” oraz Gwiazda Dekady „ Jakość Obsługi 2010-2020”. 

 

UPC Polska oferuje nowoczesne rozwiązania telewizyjne, Internet dostarczany za pomocą światłowodu oraz telefonię komórkową i stacjonarną dla klientów indywidualnych i biznesowych. Widać zakres usług jest naprawdę bardzo szeroki, a obsługa na najwyższym poziomie, dzięki kompetentnym pracownikom. Z ofert firmy korzysta około 1,5 miliona osób, ponad 3,5 miliona gospodarstw jest w zasięgu ich sieci i to w ponad 150 miastach polskich. 

 

Wybierając UPC jako nowy klient i podpisując umowę abonamentową można otrzymać cashback i to bardzo duży, w wysokości 95 zł. Dla stałych użytkowników, którzy przedłużą umowę abonamentową zwrot wynosi 19 zł. Wszystko łatwo zrealizujecie za pośrednictwem BoomerangCash, bez wychodzenia z domu, online

 

W UPC Polska znajdziecie promocje, kody rabatowe, które sprawią, że wiele produktów kupicie w atrakcyjnej cenie. Takie możliwości pozwolą zaoszczędzić sporo pieniędzy, co dla wielu osób będzie ogromną zaletą. Każdy klient znajdzie tu wysokiej jakości usługi za rozsądną kwotę.

 

Co zatem ciekawego ma do zaproponowania UPC?

 

Internet + telewizja – umowa na 24 miesiące bądź bez okresu zobowiązania. Internet z telewizją dopasowany do indywidualnych potrzeb klienta. Cena abonamentu zależna od ilości dostępnych kanałów oraz prędkości przesyłu danych. W każdej ofercie otrzymacie szybką instalację za 1 zł, telewizję on-line Horizon Go, dekoder Horizon z wi-fi i Replay TV, dostęp do sieci 700 tys. hotspotów. Dodatkowo można dobrać różne pakiety kanałów. 

 

Internet – szybki Internet dzięki światłowodowi, cena abonamentu w zależności od prędkości przesyłu danych oraz rodzaju podpisanej umowy. Dodatkowe korzyści to: szybka instalacja za 1 zł (przy umowach zawartych na 24 miesiące), pakiet kanałów TV na start, nowoczesny modem z silnym wi-fi, dostęp do sieci ponad 700 tys. hotspotów. Możliwość dokupienia pakietów takich jak: HBO GO, Polsat Sport Premium Go + Eleven Sports Go, Internetowy pakiet FILMKLUB.

 

Telewizja – oferta zapewnia wysoką jakość obrazu i dźwięku, ReplayTV i telewizje mobilną Horizon Go. Usługa ta pozwala na oglądaniu ulubionych kanałów online, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Można z niej korzystać na komputerze, laptopie, tablecie a nawet na smartfonie. Telewizja online to wygoda i rozrywka w każdym miejscu.  Za pomocą Replay TV wybrane programy będziecie mogli oglądać nawet 7 dni po ich emisji, a w UPC na żądanie wypożyczycie film z 700 dostępnych – jest w czym wybierać.

 

Telefon – usługi komórkowe dostępne są bez smartfonu lub ze smartfonem, wszystko w zależności od potrzeb klienta. Cena abonamentu obejmuje rozmowy, SMS/MMS bez limitu, dostępny transfer danych. Umowa jest bez zobowiązania czasowego. Dodatkowo można dokupić pakiet HBO.

 

UPC Polska to zaufana firma oferująca usługi związane z telekomunikacją, rozrywką, szybkim Internetem.  Poza tym w sprzedaży mają urządzenia ułatwiające korzystanie z najnowszych rozwiązań technologicznych. Liczne promocje, kody rabatowe sprawiają, że klienci kupują to czego chcą za rozsądną cenę. Każdy może również zdecydować się na daną umowę bez wychodzenia z domu i dodatkowo skorzystać z cashbacku, dzięki któremu można zyskać naprawdę duży zwrot pieniędzy. Obecnie w milionach domów całe rodziny cieszą się świetną rozrywką, bo zdecydowały się na ofertę UPC i to bez przepłacania.