Lidl Sklep Online logo

Promocje, kupony i rabaty w Lidl Sklep Online z Cashback

2.25 %
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚️ Od 15 do 75 dni

 

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o Lidl Sklep Online

Kasia
Kasia
Ocena
16.06.2020
sklep dobry i ceny niskie polecam
Stanisław
Stanisław
Ocena
23.05.2020
Potwierdzam, że kupon + cashback działa. Zwróciłem 5zł z kuponu i 2 zł cashbacku.

Lidl cashback

Lidl to sieć niemieckich sklepów, która swoje początki miała w trzeciej dekadzie XX wieku. Obecnie dyskont prowadzi działalność na terenie 26 państw europejskich, przy czym łącznie zatrudnia 330000 osób. W ofercie spółki znajdziemy produkty zarówno od lokalnych, jak i międzynarodowych dostawców. Szeroki wybór, niskie ceny i wysoka jakość asortymentu każdego dnia przyciągają dziesiątki milionów klientów z całego kontynentu. Oferta Lidl od konkurencji odróżnia się własnymi markami takimi jak Alesto, Cien i Fin Carré. W Polsce wyroby piekarnicze znajdziemy pod znakiem towarowym Chrupiące z pieca, a autorskie przepisy pod nazwą Kuchnia Lidla - promowaną w mediach społecznościowych.

Wizyta w sklepie stacjonarnym Lidl to dla dużej części z nas czynność rutynowa. Ponad 700 placówek rozmieszczonych po całym kraju oznacza łatwą dostępność i pewność udanych zakupów. Sprawna obsługa, a także liczne rabaty cenowe zapewniają satysfakcję i zadowolenie wśród klientów. Aby cieszyć się tymi zaletami nie musimy wcale wychodzić z domu. Wystarczy zajrzeć na witrynę Lidla, dodać ulubione produkty do wirtualnego koszyka i sfinalizować zamówienie. Pamiętaj o oszczędnościach. Przy następnych zakupach wykorzystaj cashback dostępny na naszej stronie.

Jak działa cashback Lidl i jakie płyną z niego korzyści? Zasada działania jest prosta. Wystarczy zarejestrować swoje konto w BoomerangCash, a następnie kliknąć pomarańczowy przycisk "idź na zakupy". Teraz kolejne zamówienia ze strony Lidl będą specjalnie oznaczone. W ciągu 15 - 75 dni na swoje konto otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy (2,25%). Nic za to nie zapłacisz. Jedynym warunkiem, jaki musisz spełnić jest posiadanie konta w BoomerangCash.

Gazetkowa promocja Lidl to jeszcze nie wszystko. To właściwie normalność, do której wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni. Oferta została wzbogacona o usługę Lidl Plus, ale działa tylko stacjonarnie. W internecie przepustkę do niższej ceny stanowią kupony i kody promocyjne Lidl. Dodaj naszsą stronę do zakładek i swoje zakupy rozpoczynaj od momentu jej otwarcia. Opcjonalnie możesz zapisać się do newslettera, aby otrzymywać informacje o zniżkach na swoją elektroniczną skrzynkę.