Decathlon.pl logo

Promocje, kody rabatowe i zniżki w Decathlon.pl z Cashback

2.50 %
 • Informacja
 • Kupony
 • Gorący oferty
 • Opinie

Czas zwrotu:

⌚ Średni czas akceptacji zakupu wynosi 46 dni

 

Jak otrzymać czashback z zakupów?
 • Załóż konto na BoomerangCash

 • Kupuj

  Kliknij na przycisk “Idz na zakupy” i kontynuj zakupy

 • Otzymaj cashback

  Pieniądze zostaną przelane na twoje konto BoomerangCash. Możesz dokonać wypłatę w jakikolwiek wygodny dla Ciebie sposób

Kupony i kody promocyjne

Kuponów na razie w tym sklepie nie ma, ale możesz skorzystać z  cashback'u 👏

Skopiowane do schowka

Opinie o Decathlon.pl

Jacek
Jacek
07.04.2021
jest apka na smartfona??
Kamil
Kamil
Ocena
29.06.2020
Zaliczyło zakup
Bartosz
Bartosz
Ocena
10.06.2020
Cashback zaliczył się, polecam !

O marce Decathlon oraz cashbackie przy zakupach online

Decathlon to jedna z najbardziej rozpoznawalnych sieci sprzedających sprzęt sportowy na całym świecie. Początki sklepu sięgają lat 80. we Francji. Szybko jednak marka Decathlon stała się szeroko rozpoznawalna, jako promotor sportu i zdrowego trybu życia.

Hasło przewodnie marki to „Czynimy sport dostępnym dla wielu” i tak jest w rzeczywistości. Sklepy Decathlon oferują zróżnicowany sprzęt sportowy do ponad dziewięćdziesięciu dyscyplin i na każdym poziomie zaawansowania. Marka Decathlon zrzesza pasjonatów sportu, którzy nie tylko kochają to co robią, ale przede wszystkim na co dzień realizują swoje pasje.

W sklepach Decathlon odnajdziemy sprzęt sportowy do tak popularnych dyscyplin, jak piłka nożna, kolarstwo czy fitness, ale także akcesoria do sportów walki, biegania oraz wiele innych.

To doskonałe miejsce, aby zacząć swoją przygodę ze sportem. Bez względu na to, jaką dyscyplinę decydujesz się trenować możemy być pewni, że w sieci Decathlon odnajdziemy dobrej jakości sprzęt w przystępnej cenie dopasowany właśnie do Ciebie. Wielu pracowników sklepów Decathlon to miłośnicy sportu, którzy lubią dzielić się swoimi pasjami i chętnie doradzą, na jakie wyposażenie się zdecydować. Do zespołu Decathlon należy także wielu Mistrzów Europy oraz Mistrzów Świata. Jeśli się uczyć, to tylko od najlepszych! Aby zakupy w sieci Decathlon były jeszcze bardziej korzystne, warto zwracać uwagę na kody promocyjne Decathlon oraz na system cashback oferowany przez system BoomerangCash.pl.

 

Cashback Decathlon – Jak działa BoomerangCash.pl?

 

Kwota cashback jest obliczana procentowo w stosunku do wartości transakcji. Dla sieci Decathlon jest to 1,5% wartości transakcji, choć BoomerangCash.pl oferuje także kody rabatowe Decathlon. Kwota ta jest wyliczana przez system BoomerangCash.pl przy każdej transakcji.

Warto pamiętać, że do skorzystania z usługi cashback konieczne jest wyłączenie aplikacji blokujących pliki typu „cookies”, jak AdBlock, friGate CDN. Cashback nie jest także możliwy, jeżeli korzystamy w tym czasie z innej formy promocji, rabatu lub programu lojalnościowego. Cashback nalicza się po dokonaniu zakupu lub usługi.

Aby skorzystać z opcji zwrotu, wystarczy założyć konto na BoomerangCash oraz aktywować przycisk „idź na zakupy”, a następnie dokonać zakupu w jednym ze sklepów sieci Decathlon. Zwrot naliczany i zwracany jest automatycznie. Pieniądze trafiają na konto BoomerangCash, a stamtąd możemy wypłacić ją w dowolny, wygodny dla siebie sposób. Wypłata następuje w terminie maksymalnie dwóch dni.